0,00 €

Typy nohavičiek

Klasické nohavičky

Nech už existujú strihy od výmyslu sveta, klasika je klasika. Ak chceš byť sexy, no zároveň trváš na pohodlí, klasickým strihom nohavičiek nemôžeš nič pokaziť. Čo je na nich najlepšie? Klasické nohavičky predlžujú nohy a nižší sed ti dodá ten správny look. Je vhodné ich nosiť takmer ku každému outfitu a dostupné sú v rôznych materiáloch, farbách či vzoroch. Vyberať si môžeš z niekoľkých druhov a značiek.

String nohavičky

String nohavičky patria svojim strihom do kategórie klasických nohavičiek. Sú však výnimočné len úzkou šnúrkou po bokoch. Ak ti ale nevyhovuje široká guma na nohavičkách a preferuješ jemné strihy, string nohavičky ti budú iste vyhovovať. Dostupné sú v rôznych farbách či materiáloch.

Bezšvové nohavičky

Volíš najradšej bezšvové nohavičky? Potom si iste potrpíš na pohodlí. Bezšvové nohavičky využiješ nie len na bežné nosenie, ale aj na príležitosti, kedy musí byť tvoja bielizeň neviditeľná. Sú pohodlné, elastické a sedia tak perfektne, že máš pocit, akoby si na sebe nič nemala.

Klasické tangá

Tangá nohavičky sa stali obľúbenou súčasťou spodnej bielizne takmer každej ženy. Či už sú niekomu pohodlné, alebo sa v nich ženy cítia sexy a odvážne, Attractiv ti prináša množstvo rôznych farieb a vzorov, z ktorých si určite vyberieš. Môžeš nimi potešiť seba aj svojho partnera. Upnuté nohavice či sukňa? Nevadí! Tvoje nové tangá ti tvoj outfit určite nepokazia.

String tangá

Ak hľadáš niečo ešte odvážnejšie, ako sú tangá, tak zrejme hľadáš string tangá. Aké sú to vlastne nohavičky? Tvoje intímne partie budú zakryté len malým trojuholníkom látky a tvoje pozadie bude ozdobené tenkými šnúrkami, ktoré môžu byť navrhnuté rôznymi spôsobmi. Dostať ich môžete v rôznych materiáloch od bavlny až po čipku, no a samozrejme aj v rôznych farebných variáciách.

Brazilky

Ak ťa už nebavia tangá alebo ti prídu nepohodlné, ešte stále máš možnosť vyskúšať brazilky. Tento super vynález v sebe spája sexy prevedenie ale zároveň pohodlie. Medzi ženami je tento strih mimoriadne obľúbený a uvidíš, že si ich po vyskúšaní obľúbiš. Poteš nie len seba, ale aj svoju polovičku štýlovými a sexy brazilkami!

Boxerky

Hovorí sa, že dámske boxerky dokážu vytvoriť sexy a guľatý zadoček. Možno práve preto sú medzi ženami tak populárne. No na obľúbenosti im pridáva aj to, že sú maximálne pohodlné a vyrobené z kvalitných materiálov. Môžu byť čipkované, priesvitné či bavlnené. Výber je len a len na tebe. Tento špecifický strih ti zabezpečí pocit maximálneho komfortu a využiť ich môžeš na bežné nosenie či spánok.